Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co możesz dać Bogu? On, który jest Panem Panów, Stwórcą Wszechrzeczy, cóż może dostać ode mnie takiego, co sprawiłoby mu radość?

Służba muzyczna w naszym kościele daje właśnie takie możliwości ludziom, którzy zostali przez Boga obdarowani talentami artystycznymi.

Grupa Uwielbienia:

Uwielbiamy Boga poprzez muzykę zarówno w trakcie cotygodniowych spotkań w kościele, ale także na innych organizowanych przez kościół spotkaniach i konferencjach. Opowiadamy ludziom „jak wielki jest nasz Bóg” poprzez pieśni, muzykę i inne formy wyrazu artystycznego.

Tech TEAM – multimedia, technika sceny…

Zespół i muzyka to także akustyka, nagłośnienie i multimedia. Tutaj również jest miejsce dla uzdolnionych w tym zakresie. Nowoczesna technika sceniczna powoduje, że nieobce są nam rozwiązania cyfrowego sterowania oświetleniem (DMX, Dali), projekcje multimedialne i realizacja Video. To służba mniej widoczna ale równie ważna jak praca zespołu muzycznego. Tutaj również jesteśmy otwarci na współpracę ludzi pełnych pasji.

Jeżeli więc nosisz w sobie „artystę”, który szuka miejsca dla siebie, to dobrze trafiłeś. By być jednym z nas nie trzeba wiele. Wystarczy żyć dla Niego, mieć talent i chcieć nim służyć Bogu.
Nasze drzwi są otwarte…