Jesteśmy Kościołem wielopokoleniowym, a dzieci i młodzież to nasza przyszłość. Młodzi ludzie są szczególnie ważni, gdyż to oni już wkrótce nas zastąpią. Oto co sami o sobie piszą:

„Jesteśmy (prawie;) normalną młodzieżą. Chodzimy do szkoły, spotykamy się ze znajomymi … coś nas jednak różni od innych. Poprawnie byłoby powiedzieć „Ktoś” nie „coś” – to Jezus! Pragniemy w ciekawy sposób opowiadać o Jezusie, doświadczać go w swoim życiu. Chcemy być wzorem prawdziwych chrześcijan, aby nasze otoczenie widziało w nas Jezusa. Poznajemy Słowo Boże, aby wiedzieć jak żyć. ”

„Mamy swój zespól muzyczny! W każdy poniedziałek spotykamy się i wielbimy Boga przez muzykę, śpiew, modlitwę. Dużo rozmawiamy, dyskutujemy na wszystkie interesujące nas zagadnienia. Też się bawimy; ogólnie jest wesoło, przyjaźnie, czasem poważnie. Można nawet zjeść coś dobrego ;-).”

„Jesteśmy otwarci na nowe znajomości. Prawie zawsze jest ktoś nowy. Najczęściej to nasi koledzy i koleżanki ze szkoły.”

„Razem przeżywamy swoje radości i smutki, sukcesy i porażki. Uczymy się, jak sobie radzić w trudnych sytuacjach, jak nie zatracić własnej tożsamości w tak zagmatwanym świecie.”

„Jeździmy na konferencje, zloty, obozy, wycieczki. Chodzimy do kina, na basen czy zimą na łyżwy. Ostatnio niektórzy z nas weszli w wiek 18-stek, co uczciliśmy oczywiście na wesoło.”

Na nasze spotkania zapraszamy głównie do budynku Naszego Kościoła (w okresie wakacji może być nieco inaczej). Mamy do dyspozycji kilka sal, sprzęt muzyczny, scenę i … pełno ciekawych pomysłów!

Zapraszamy wszystkich młodych ludzi – ciekawych, ciekawskich i poszukujących.

Nasz Kościół prowadzi także nauczanie katechezy dla młodzieży.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z liderem młodzieżowym:
Sara Wołosewicz, tel. 694 393 330

„… 14 Napisałem do was, dzieci, gdyż poznaliście Ojca. Napisałem do was, ojcowie, gdyż poznaliście Tego,który jest od początku. Napisałem do was, młodzi, gdyż jesteście mocni i trwa w was Słowo Boże — i zwyciężyliście złego. 15 Nie kochajcie świata ani tego, co go napędza. Kto darzy miłością świat, nie ma w nim miłości Ojca. 16 Bo to wszystko, co steruje światem: żądze ciała, żądze oczu oraz pycha życia, nie pochodzi od Ojca. To należy do świata. 17 Świat natomiast przemija, a wraz z nim jego żądze. Ten zaś, kto pełni wolę Boga, trwa na wieki.”

1 List Jana 2 : 14-17